Uprzejmie informujemy że z dniem 1 czerwca 2015 nastąpila zmiana siedziby firmy.
Nowy Adres to:
UNIDATA
Krasinskiego 45
33-100 Tarnow
oddziału firmy w Dabrowie Tarnowskiej.
UNIDATA
ul. Rynek 48
33-200 Dabrowa Tarnowska
Strefa klienta | Mapa strony
Newsletter

      Jesteśmy firmą informatyczną specjalizującą sie w kompleksowej obsłudze związanej z branża IT. Oferujemy dostawy profesjonalnych rozwiązań informatycznych dla małego i średniego biznesu oraz dla Klientów prywatnych. Głównym i docelowym obszarem naszej działalności jest Dabrowa Tarnowska i jej okolice. Nasze doświadczenie, oraz specjalnie dostosowane zaplecze pozwala skutecznie naprawiać wszystkie komputery klasy PC. Jesteśmy w stanie zdiagnozować i usunąć każdy problem. Uważnie obserwujemy nowe trendy i technologie na rynku informatycznym. Testujemy i sukcesywnie wdrażamy innowacje oraz zoptymalizowane rozwiązania IT. Firmę tworzą ludzie młodzi, posiadający wysokie umiejętności techniczne nabyte zarówno na uczelniach informatyczno-technicznych jak i w praktyce. To co nas cechuje, to kreatywność oraz nowatorstwo w realizowaniu wyznaczonych celów. Zaangażowanie naszego zespołu gwarantuje skuteczność, profesjonalizm oraz dopasowanie do potrzeb Klienta. Współpracując na co dzień z wieloma rożnymi Klientami zdobyliśmy doświadczenie potrzebne przy profesjonalnej realizacji każdego projektu. W związku z rosnącym zainteresowaniem stała i kompleksowa opieka informatyczna wśród firm, z każdym dniem liczba naszych klientów rośnie.

Profil działalności:

Sprzedaż komputerów, laptopów

Zajmujemy się sprzedażą komputerów, zestawów komputerowych i notebooków. Oferujemy również części i akcesoria komputerowe. Firma dostarcza rozwiązania z dziedziny systemów IT takich marek jak: GIGABYTE, ASUS, MSI, ACER, SEAGATE, SAMSUNG, WD, LG, HP, LEXMARK, KINGSTON, LINKSYS, EDIMAX, ARISTO, SONY i wielu innych. Jesteśmy największym dystrybutorem sprzętu IT w Dąbrowie Tarnowskiej i okolicach.

Wsparcie techniczne, serwis

Oferta Działu Wsparcia Technicznego obejmuje konsultacje techniczne z zakresu oferowanych produktów, pomoc w doborze rozwiązań technicznych z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wymagań klienta, a także konkretne informacje dotyczące zakupionych urządzeń. Posiadane zaplecze techniczne sprawia, że jesteśmy zupełnie niezależni jeśli chodzi o przeprowadzanie wszelkiego typu modyfikacji i napraw sprzętu komputerowego.

Sieci Komputerowe i okablowanie strukturalne

Wykonujemy instalacje i modernizacje oraz serwisujemy sieci komputerowe klasyczne i bezprzewodowe, wykonujemy okablowanie strukturalne i systemy zasilania. Tworzymy rozwiązania Terminalowe, VPN, łączymy oddziały przedsiębiorstw. Budujemy rozwiązania sieci VOIP. Wykonujemy dedykowane systemy zasilania sieci oraz serwerownie. Wykonujemy nowe instalacje i modernizujemy istniejące. W wykonywanych instalacjach stosujemy elementy renomowanych firm. Nasza oferta obejmuje:
  • Projekt,
  • Kompletację urządzeń i materiałów,
  • Wykonanie instalacji i pomiary,
  • Uruchomienie systemu,

Utylizacja sprzętu komputerowego

Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się odbiorem oraz recyklingiem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Chcielibyśmy przedstawić Państwu nasz system odbioru oraz utylizacji wszelkiego wyeksploatowanego sprzętu elektronicznego znajdującego się zarówno w Państwa firmach jak i gospodarstwach domowych.

NUMER GIOŚ: E0008297Z Zezwolenie na transport odpadów: WGK.B.IV-76381/tz/2/08

Oprogramowanie, wdrożenia

Oprogramowanie dla firm: CDN KLASYKA, CDN OPTIMA Oprogramowanie Microsoft, Systemy operacyjne, Oprogramowanie biurowe MOLP Microsoft Open License Pack (grupowa licencja oprogramowania Microsoft) dla edukacji Oprogramowanie antywirusowe ( NOD32, KASPERSKI , SYMANTEC NORTON, MCAFEE)

Materiały eksploatacyjne

Oferujemy tonery i tusze do drukarek atramentowych i laserowych tonery do kopiarek. Materiały eksploatacyjne oferowane przez nas produkowane są na bazie najwyższej klasy atramentów. Stanowią połączenie doskonałej jakości i niezawodności. Zapewniają trwałość i wyrazistość wydruku dając pełną satysfakcję wszystkim użytkownikom. Kupując zamienniki tuszy i tonerów stawiasz na wydajność i jakość, która przewyższa materiały eksploatacyjne innych czołowych producentów drukarek.
Strona główna  |    Nasza oferta  |    Serwis on-line   |    Kasy Fiskalne  |    Recykling   |    Certyfikaty   |    Galeria   |    Kontakt
INTER-KOMP Serwis, Dąbrowa Tarnowska | ul. Berka Joselewicza 4, (0-14) 642 38 90